Paranit Bit İlacı

Paranit Bit İlacı

Paranit Bit İlacı

15 DAKİKADA KÖKTEN ÇÖZÜM

Paranit özellikle çocuklarda görülen bitlenme sorunu, okulların açılacağı bu dönemde ailelerin korkulu rüyası…

Böcek ilacı içermeyen Paranit Sprey bit ve sirkeleri 15 dakikada öldürüyor. Herkes bitlenebilir fakat bitlenme en çok çocuklar da görülür, çünkü küçük çocuklar birbirleriyle daha yakın temas içindedirler. Özellikle okullar bitlenmenin en sık görüldüğü ve en kolay yayıldığı yerlerdir. Bitleri kabus olmaktan çıkaracak, böcek ilacı içermeyen yepyeni formülü ile Paranit Sprey.

Paranit Sprey benzersiz patentli formülü sayesinde bit ve sirkeleri sadece 15 dakikada öldürür. Paranit Sprey böcek ilacı içermez, mekanik bir şekilde çalışır ve bitin solunum sistemine girer. Bitler boğularak ve sıvı kaybından ölürler. Paranit Sprey her zaman işe yarar. Bitler bu yeni işleyiş metoduna karşı direnç geliştiremezler. Paranit ayrıca ylang-ylang yağı içerir. Bu yağ kaşımadan kaynaklanan iritasyonu yatıştırır. Paranit Sprey’in kullanımı kolaydır. Sprey sayesinde dozajı ayarlayabilir ve tam olarak ihtiyaç duyulan bölgeye uygulayabilirsiniz. Uygulamada kolaylık için ürün kendi tarağıyla sunuluyor

Paranit 8 uygulamaya kadar solüsyon içerir.

Paranit paket İçeriği : Sprey ve Tarak içermektedir.

Not: Paranit Böcek İlacı İçermez

Okullar açıldı, her eve bir Paranit gerek…
Özellikle çocuklarda görülen bitlenme sorunu, okulların açıldığı bu dönemde ailelerin korkulu rüyası… Böcek ilacı içermeyen benzersiz formülü ile Paranit Sprey bit ve sirkeleri 15 dakikada öldürür.

Herkes bitlenebilir fakat bitlenme en çok çocuklar da görülür, çünkü küçük çocuklar birbirleriyle daha yakın temas içindedirler. Özellikle okullar bitlenmenin en sık görüldüğü ve en kolay yayıldığı yerlerdir. Bitleri kabus olmaktan çıkaracak, böcek ilacı içermeyen yepyeni formülü ile Paranit Sprey şimdi tüm eczanelerde…

Paranit Sprey benzersiz patentli formülü sayesinde bit ve sirkeleri sadece 15 dakikada öldürür.
Paranit Sprey böcek ilacı içermez, mekanik bir şekilde çalışır ve bitin solunum sistemine girer. Bitler boğularak ve sıvı kaybından ölürler.
Paranit Sprey her zaman işe yarar. Bitler bu yeni işleyiş metoduna karşı direnç geliştiremezler. Paranit ayrıca ylang-ylang yağı içerir. Bu yağ kaşımadan kaynaklanan iritasyonu yatıştırır.

Paranit Sprey`in kullanımı kolaydır. Sprey sayesinde dozajı ayarlayabilir ve tam olarak ihtiyaç duyulan bölgeye uygulayabilirsiniz. Uygulamada kolaylık için ürün kendi tarağıyla sunuluyor.

Paranit Hakkında:
Paranit, bugüne kadar yapılmış çalışmaların en kapsamlısıyla test edilmiştir. 2008 Haziran ayında, Dr Izri( Paris Bobigny Üniversitesi, Avicennes Hastanesi) 800 kişiyle, bugüne kadar yapılmış en büyük anti-bit saha araştırmalarından birini gerçekleştridi. 5 farklı formülü test etti ve Paranit Sprey’in en üstün özelliklerde olduğunu klinik testlerle kanıtladı: Paranit bit ve sirkeleri sadece 15 dakikada yok eder!

Satış Fiyatı: 29 TL

Digg This
Reddit This
Stumble Now!
Buzz This
Vote on DZone
Share on Facebook
Bookmark this on Delicious
Kick It on DotNetKicks.com
Shout it
Share on LinkedIn
Bookmark this on Technorati
Post on Twitter
Google Buzz (aka. Google Reader)
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Subscribe to Comments RSS Feed in this post

1 Yorum

  1. kızıma sürdüm sabaha kadar kalsa kafasında bişey olurmu acaba

Yorum Yazabilirsiniz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*